Wernisaż prac projektu działaj z imPETem

Podsumowaniem projektu działaj z imPETem jest wernisaż prac, które przedszkolaki wykonywały przez cały rok. Prace zostały wyeksponowane na holu, aby wszyscy mogli obejrzeć efekt pracy dzieci. Przypominamy, że celem projektu była edukacja o segregacji odpadów i korzyściach płynących z recyklingu dla nas samych, jak i naszej planety.