Szkolenie dla rady pedagogicznej

Panie nauczycielki oraz Pani Dyrektor uczestniczyły w piątkowym szkoleniu prowadzonym przez panią Agnieszkę Pokorską z Belmuza. Warsztaty były poświęcone zabawom muzyczno-rytmicznym oraz aktywnemu słuchaniu muzyki....

Czytaj dalej>>

Witamy wiosnę

Nasze przedszkole oficjalnie powitało wiosnę. W ogrodzie oraz przed wejściem do budynku pojawiły się wiosenne kwiaty, które każdego dnia witają nas swoimi barwami.

Czytaj dalej>>